0 грн.

Каталог

Подарунковий набір Unice Tea Tree 3648023

( Арт. 11697)
Осталась 1 штука
650 грн. ×

Набір Unice Tea Tree - це найкращий подарунок для жирної та проблемної шкіри. Всі продукти набору містять активну олію чайного дерева, яка є ефективною проти жирності й запальних процесів, а також помітно покращує загальний стан шкіри і волосся. Завдяки своїм потужним антибактеріальним та заспокійливим властивостям, олія чайного дерева допомагає швидкому загоєнню прищів і вугрів. Подаруйте собі здорову шкіру без висипань і подразнень!
Гель для вмивання забезпечує найкращий догляд та очищення для жирної шкіри. Освіжаюча піна очищає шкіру від забруднень та надлишку шкірного жиру. Для отримання найкращих результатів рекомендується використовувати щодня.
Тонік для обличчя видаляє залишки макіяжу і допомагає зменшити прояви проблемних областей шкіри. Рекомендується для щоденного застосування.
Ефірна олія з листя чайного дерева, що входить до складу шампуню, розслабляє корені волосся та шкіру голови, оздоровлює прядки. Шампунь зволожує волосся та шкіру голови, водночас допомагаючи видалити надлишки шкірного жиру.
Мило чудово освіжіть та позбавить шкіру від надлишків шкірного жиру, при цьому не пересушуючи її.

ДО НАБОРУ ВХОДЯТЬ:
Гель для вмивання, 250 мл
Тонік для обличчя, 250 мл
Шампунь, 250 мл
Мило, 100 г
Брендована зручна сумочка для поїздок