0 грн.

Каталог

Шампунь з екстрактом часнику, 360 мл, 4701003

( Арт. 11270)
В наличии
90 грн. ×

Шампунь BIOBLAS без запаху містить натуральну оливкову олію та рослинний екстракт часнику, які допомагають відродити життєву силу волосся та відновити його здоровий вигляд, який з часом волосся природним чином втрачає. Шампунь BIOBLAS:
● ефективно зменшує шкідливий вплив зовнішніх факторів на стан волосся
● живить та подовжує життєвий цикл волосся
● запобігає випадінню
Спеціальна формула BIOBLAS з натуральними оліями забезпечує інтенсивний догляд, зміцнення та захист волосся.
Такі фактори, як стрес, погане харчування, забруднення повітря та довкілля, сезонні зміни в природі призводять до втрати життєвої сили волосся та, як наслідок, до випадіння. Завдяки своїй особливій формулі з натуральним екстрактом часнику, шампунь Bioblas BotanicOils допомагає ефективно попередити випадіння волосся, регулює жировий баланс шкіри голови та відновлює структуру волосся, повертаючи чудовий блиск і сяяння. Багата на сірку, вітаміни та амінокислоти формула забезпечує повноцінний догляд, відновлюючи пошкоджене волосся та підвищуючи його стійкість до шкідливих зовнішніх чинників.
BIOBLAS І КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Клінічні тести на ефективність довели, що рослинна сироватка, яка входить до складу шампуню BIOBLAS, живить шкіру голови та волосяний покрив, зміцнює слабке волосся, а також є ефективною у боротьбі з випадінням волосся. Вивчення споживчого попиту виявило, що 9 з 10 користувачів шампуню підтвердили його ефективність у запобіганні випадінню волосся (в опитуванні брали участь 104 користувача).
Дерматологічні дослідження показали, що шампунь не викликає подразнень та алергічних реакцій, а показник pH повністю відповідає показнику pH шкіри голови.