Ваше имя
Email
Сайт
Заголовок
Оцените товар очистить
Отзыв
→
Обновить капчу (CAPTCHA)
Пишу відгук я, тому що, насолоджуюсь цим ароматом кожного дня від своїх мужчин: чоловіка і сина. Неперевершений, стійкий аромат!Подобається і влітку,і восени,і взимку! Так пахнуть справжні мужчини!