0 грн.

Каталог

Грязьова маска для обличчя з вугіллям Unice, 10 г 3409051

( Арт. 12017)
Осталось 2 штуки
25 грн. ×

Грязьова маска з деревним вугіллям UNICE Glow-Up дбайливо та ретельно очиcтить пори та ніжно пом'якшить шкіру як жінок, так і чоловіків. Формула маски допоможе глибоко очистити шкіру, усунути мікрозапалення, запобігти появі комедонів і висипань, а також забезпечить матуючий еффект. Підходить для всіх типів шкіри в будь-якому віці.

Спосіб застосування: Акуратно нанести маску рівним шаром на обличчя та шию, уникаючи зони навколо очей. Залишити на 20-25 хвилин до повного висихання, після чого ретельно змити теплою водою. Рекомендується використовувати двічі на тиждень. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Уникати прямого контакту з чутливою зоною очей. При попаданні в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. При виникненні подразнення припинити використання.

Покупатели, которые приобрели Грязьова маска для обличчя з вугіллям Unice, 10 г 3409051, также купили
 • Масло усьмы, еще название тарамира (хинди и урду). Арабы используют его для лечения обысений и поврежденных луковиц волос. Наносят на брови и ресницы, также можно добавлять в маски для волос. При регулярном использовании показывает хорошие...
  137 грн.
 • Аромат духов Classic подчеркивает избранность и уникальность благодаря редким специям, дорогим маслам и восточным бальзамам. Окутывая сладкой опиумной дымкой, раскрываясь пряностью мускатного ореха и кориандра, масляные духи уведут нас в самые...
  90 грн.
 • Al sharquiah это сладковато-нежный и приятный аромат агарового дерева, аромат так и манить, что хочется его наносить и благоухать востоком целый день.
  78 грн.
 • Карандаш-сурьма с добавкой оливкового и миндального масла, для дополнительного эффекта влажных глаз. Сурьма в виде карандаша, удобна для переноски и использования, выдвигается из футляра.
  58 грн.