0 грн.

Каталог

Класичний віск для шугаринга Vi-Vet, 250г 5021008

Бренд Vi-Vet (Турция)
( Арт. 11349)
Осталось 2 штуки
89 грн. ×

Практичний віск для шугаринга миттєво і без жодного болю позбавить навіть від малесеньких волосків. Він м’яко видалить ороговілі клітини епідермісу, лишаючи шкіру гляденькою і шовковистою на дотик. Підходить для всіх частин тіла. Використовується після нагрівання.

Спосіб застосування: Наносити тільки на чисту суху шкіру. В разі розігрівання воску в мікрохвильовій печі встановити таймер на 30 секунд. В разі розігрівання воску на водяній бані переконайтеся, що кришка баночки щільно закрита. Підігрівати віск в гарячій воді протягом 5-10 хвилин. Достатню кількість воску розім‘яти в руці. Розподілити віск по шкірі в напрямку росту волосся, після чого зняти одним різким рухом проти росту волосся. Після завершення депіляції промити шкіру теплою водою. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати при кімнатній температурі. Тримати подалі від дітей. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.

Покупатели, которые приобрели Класичний віск для шугаринга Vi-Vet, 250г 5021008, также купили
 • Kajal (сурьма) - мягкий контурный карандаш высокой пигментации для подводки глаз. В его состав входят натуральная сажа, измельчённые минералы и антисептические вещества растительного происхождения. Мягкая, кремовая микротекстура позволяет легко...
  58 грн.
 • 15 грн.
 • Известная зубная паста Miswak (Мисвак) от производителя Hemani - это зубная паста на основе чистого компонента дерева Мисвак, зубные щетки из которого используют на востоке столетиями. Зубная паста является прекрасным антибактериальным...
  73 грн.
  Нет в наличии
 • Это аромат для мужчин и женщин, принадлежит к группе ароматов восточные цветочные. Композиция аромата включает ноты: Цветочные ноты, Мускус, Древесные ноты, дерево Агар, Ладан, шафран, Сандаловое дерево, Амбра, специи и Герань.
  30 грн.
  Нет в наличии